It is currently Fri Dec 15, 2017 10:54 am

All times are UTC [ DST ]

Page 1 of 101 [ 1507 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 101  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Fri Mar 08, 2002 7:20 pm 

This section is for Romanian ppl only!
And btw ro flooders please don't involve undernet servers when you want to packet someone :razz:
Vorba vine fratzilor facetzi varza sa isi planga zilele ca ne tot da g-line muisti astia, bagati si voi ceva reply aci :smile:

Post subject:
PostPosted: Sat Mar 09, 2002 10:53 pm 

Mukakaka.. sa ii fut in gura pe aia ca is prosti gramada. Mha sa moara janes ce muian au aia un babalic la 50 di ani da gline si pula mea cind il cauta moartea acasa. Ce rasarita masii cauta pe irc? Bag pule in gura lor!

PS: DaveB sa iti iau gura in poola! Muie multa..

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Mar 10, 2002 10:54 am 

sunt niste varzauni mai ales DaveB ala...

Post subject:
PostPosted: Wed Mar 13, 2002 10:30 am 

sunteti niste meseriasi... haha, daca va dau Glines pe nedrept .. reclamati.. dar nu are nimeni nimic cu voi degeaba cred :smile:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Mar 16, 2002 11:38 am 

G-line sau nu G-line, da` cand vad totzi idiotzii irc-ului conectandu-se prin proxy-uri shi dupa aia tzipand k d c au luat g-line imi vine sa-mi bag toata pwla in mamele lor, ca-s varza cu carne..!! La ce dreaq va ascundetzi dupa proxy-uri mah? credetzi ca va fludeaza lumea? Asha o fi...da` shi voi va credetzi mari jmekeri shi v-o luatzi in cap imediat ce punetzi mana pe vrun root doua...! :smile:)

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Mar 17, 2002 6:14 am 

lol zmeu

Post subject:
PostPosted: Sun Mar 24, 2002 10:31 am 

deci atata timp cat prostia româneascã este in floare pe toata suprafatza cibernetica ... nu ajungem nici sa ne luam paine digitalizat !

Deci ircarii mei terminatzi cu prostiile ... nu de alta dar poate nu atzi fost atat de desteptzi sa va logatzi pe acest forum cu un proxi !

Hai pa

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Mar 31, 2002 10:35 pm 

Pai sa va zic eu, ca aia de 50 de ani (helperi, IRCopi, coderi, sau ce or mai fi ei) stiu atata cat n-or sa stie multi dintre voi in toata viata voastra. Eu unul ii respect, sunt demni de admiratie, ca fara ei nu discutam noi aici. si nici dincolo pe IRC. Moartea o sa-i gaseasca ea pe undeva, dar sunt sigur ca o sa moara impacati cu ce-or realizat... un loc in care toti habaucii sa poate face aproape ce vrea muschiul lor, ca doar asta vrem toti, nu ?

Respecte, Jazz^^^

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Apr 07, 2002 2:19 pm 

IcE m00m00 mah ala .... tu vorbeshti de flooduri ? Pan` la urma decat kkt de dalshit sau efshit mai bine undershit deshi se cam dau g-line-uri pa najpa . Shi apropo pt zmeu vezi ca au inceput multzi care stau pe canale cu tine sa amenintze lumea cum ca daca nu baga nu shtiu ce botzi sau bnc-uri ia g-line . Anyway undernet rullz .

kewl

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Apr 12, 2002 6:53 pm 

lol ... avetzi dreptate ,uni dintre voi ,dar va zic eu ca lucrurile stau altfel, in cazu meu... :smile:

Post subject:
PostPosted: Thu Apr 25, 2002 8:09 pm 

Io unu zic ca nu avetzi dreptate .. G-line-urile si altele nu se dau pe nedrept si nimeni nu are nici o treaba cu voi daca stati calmi si nu datzi flooduri si faceti alte prosti ... cum sint altzii care baga tot felu de botzi pe #CService si incep sa floodeze la greu .. oricum nu le mere faza da io zic ca ii o prostie si Zmeu are dreptate ... bafta

Post subject:
PostPosted: Wed May 01, 2002 9:05 am 

Pai shi normal ca eshti de acord cu domnul zmeu ca doar e shi eu un ircop micutz p`acolo... nu ca ash avea ceva cu el :eek:

Pt. ICE: bah omule, tu eshti tare?, te crezi tare? ca ai root pe care pui bnc shi dai dupaia flood?

Dar de ce DoS`uieshti mah?
Ce cashtigi?

Trebe sa te mai intreb ceva: Eshti HACKER ?

Din cauza voastra e data afar romania de peste tot... da... n`ai ce sa zici.

PS: G-Line se da pt ca tu flodezi undernetu` shi dupaia vii iar shi flodezi undernetu shi te miri de ce tzi se da g-line ?!?!?!!?!?!

Post subject:
PostPosted: Fri May 31, 2002 7:10 am 
#Userguide Member

Mda, am citit comentariile voastre..
unele corecte, altele .. nu..
E si o vorba, smekeria se plateste..
Ice si eX, bai tata, care e problema voasta ma? nu va place ca luati Gline??!! ohoo .. pai atunci stai dreaq potoliti mah, si nu mai fiti cu ciocu mare si periculosi doar atunci cand puneti mana pe un root sau doua .. si eX, omu` ala .. "babalic" asa cum il numesti tu in rasa matii, e de 15.000 de ori mai destept ca tine ma, a muncit ca sa ajunga unde e acum, nu a stat ca un sclav pe net aiurea, si a futut timpu degeaba, intai uitete la tine mah, dute si uitete in oglinda si zi, da coane, ai dreptate, sunt un lamer, nu ma duce capu mai mult, accepta realitatea mah, nu mai trai in iluzii.
Si CuteD3vil cu godka care totodata sunt si prietenii mei si ii cunosc in mare parte au drepate, mie sa mor de nu imi e rusine cand ma intreaba unu strain pe irc de unde sunt si ii zic ca sunt din romania, nu stiu cum sa ma ascund.. cand ala vede cuvantu "roman" acolo se schimba imediat, pentru el un roman nu inseamna decat un hacker, flooder, si lamer, ca romanii nu au facut altceva pe irc decat asta, mereu si mereu, si inca fac.
De aia romania e banata peste tot si vazuta tot mai prost, mai sunt si romani buni, nu dau nume ca nu vreau .. dar asta e, nu ai ce face..
Cam atat am avut de zis, mai vorbim noi, bafta tuturor

Post subject:
PostPosted: Sun Jun 02, 2002 5:00 pm 

IcE zii ma de ce ti-ai luat G-Line?
Care a fost motivul?

Ca eu in viata mea nu am luat g-line si sunt pe undernet de un an si jumatate!

Parerea mea e ca ircopii au dat gresit comanda de G-line si au apasat enter tot din greseala :smile:)

Post subject:
PostPosted: Sat Jun 15, 2002 8:15 pm 

err.. sint pe Undernet de prin 98-99 ... n-am luat G-Line nici macar pt proxyuri... intr-adevar nu-s flooder sau script kiddie (hurts, huh?) si eu zic ca nu stiti despre ce vorbiti. Speed^ .. :smile: Cand vorbiti de DaveB sau chiar de zmeu vorbeste invidia not the facts. eX daca dau acum un whois cam esti pe #Cservice nu? .. ajuti si tu ca poate da norocu` peste tine si ajungi cu vreun access la * sau chiar IRCop (heh).. dar ce ar fi daca ar sti DaveB romana si ar intelege parerea ta adevarata ascunsa intre lingusire.. nasol, nu? Cred ca va dati cam multa importanta ... just stick to your regular "hy, asl pls?" mmkay ?

Profile  

Page 1 of 101 [ 1507 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 101  Next

All times are UTC [ DST ]